חברות רבות בתחום עיצוב אתרים מדווחות כי רבים מלקוחותיהם הפוטנציאלים כלל לא מבינים את החשיבות הרבה שיש לאתר כלפי בית העסק. משפטים כמו "אני כבר מספיק מוכר ומי שרוצה את המוצרים שלי יגיע אלי לחנות" מאוד נפוצים אצל בעלי עסקים קטנים. לעיתים קורה שאלו שכבר שוכנעו להגיע מצהירים בפגישה הצהרה כמו "לא חשוב לי איך יראה האתר רק שאני אהיה באינטרנט". למרבה המזל באמצעות טקסט קצר ניתן להציג בפני בעל העסק את הפוטנציאל העצום הטמון בתחום עיצוב אתרים.

 עיצוב אתרים  - אתר סטטי ודינמי

היתרונות של עיצוב אתרים הם רבים וכאן ננסה להביא חלק קטן מהם.


היום בכל הקשור לרשת הכלל הוא "אם אתה לא שם אתה לא קיים" ובפשטות, עם התקדמות הטכנולוגיה הפך האינטרנט לא רק לכלי מרכזי באיסוף מידע, אלא גם לאחד מערוצי המכירה המשמעותיים ביותר. הקלות בה ניתן להקים אתר בשילוב ההשקעה המינימאלית הנדרשת הפכו את האינטרנט לכתובת הראשונה עבור לקוחות פוטנציאלים, ולכן כל עסק תאב חיים חייב להתחיל בתהליך של עיצוב אתר סמוך מאוד להקמת העסק.

הרחבת מעגל הלקוחות - עם פרסום נכון וממוקד העסק יכול להגדיל את נפח המכירות שלו בעשרות ומאות אחוזים. ישנן דוגמאות רבות של בתי עסק שנכנסו לאינטרנט רק כבדרך אגב וכיום האתר שבנו הפך לכלי המכירות המרכזי שלהם.

נגישות - אתר האינטרנט של העסק הופך את העסק נגיש ללקוחות בכל שעות היממה ובכך מגדיל משמעותית את נפח המכירות.

התפתחות - באמצעות עיצוב אתרי אינטרנט, בעל העסק שהיה סגור בתחומו הצר נפתח לעולם חדש, עולם העתיד.


חדשנות - אף לקוח לא אוהב לקנות בעסק שקופא על השמרים.
עסק שבבעלותו אתר אינטרנט מעוצב משדר ללקוח פוטנציאלי חדשנות ומודרניזציה. עיצוב  אתרים בעצמה עשויה להיות הזרז של בעל העסק לחיפוש דרכים יצירתיות להתעדכן ולהתחדש.

 
עיצוב אתרים  - איך לבחור?

אם תחפשו בגוגל את הביטוי: "עיצוב אתרים" תקבלו כ 1,000,000 תוצאות. מבולבלים? אין פלא. גם אם תורידו את כל התוצאות הלא רלוונטיות עבור
עיצוב אתר באינטרנט עדיין תקבלו עשרות חברות שעוסקות בתחום.

כלל ראשון במלאכת חיפוש החברה המתאימה לכם הוא בקשת דוגמאות של אתרים אותם עיצבה החברה. חברת עיצוב אתרים שמכבדת את עצמה תציג בפניכם רפרטואר מכובד של אתרים שבנתה. למרבה הצער ככל שהחברה בונה יותר אתרים כך תג המחיר עולה.

כלל שני: לא תמיד הכי יקר הוא הכי טוב, חברות שעוסקות ב עיצוב אתרים אוהבות להכניס מצגות פלאש באתר וגובות עליהם מחיר גבוה. לרוב המצגת מרשימה, אולם הנזק שבה רב על התועלת. הלקוח הממוצע רוצה להגיע למבוקשו במינימום זמן והמצגת מעכבת אותו, גם לגוגל הפלאש לא מועיל.

כלל שלישי: לא להתפתות לסגור חוזה עם חברות עיצוב אתרים על סמך מחיר נמוך כאשר כל שינוי בהמשך יעלה משמעותית את תג המחיר.

כלל רביעי: אין כמו המלצות, אל תסתפקו במכתבי התודה שבאתר החברה בקשו לשוחח עם לקוחות קודמים.


לפרטים נוספים אנא צרו קשר ואנו נענה על כול שאלותיכם
בברכה עירית בלומנטל
Ibdesign
עיצוב אתרים - איך לבחור  imageעיצוב אתרים - איך לבחור  image