מוזיקת נבל לאירועים


מוסיקת נבל  לאירועים - לרגעים בלתי נשכחים

 

הנבל, הינו כלי נגינה עתיק יומין שמוזכר בתנ"ך. כלי נגינה זה, עשוי מגידים והוא כלי גבוה ומרשים בעל צלילים שמימיים. לכל צליל בנבל, ישנה דוושה שתפקידה להעלות ולהוריד בחצי טון את הצליל. הנבל ללא ספק, הינו אחד מהכלים המוסיקליים המרשימים, אם מבחינת המראה שלו ואם מבחינת הצלילים הקסומים והמרגיעים שהוא מפיק. נגינת הנבל, נעשית באמצעות שתי הידיים ושתי הרגליים, מה שמצריך ריכוז ומיומנות גבוהים. היום, ניתן לראות כי בעלי אירועים רבים, מזמינים מוזיקת נבל לאירועים. ביצירות קלאסיות יודעות, ניתן לשמוע את נגינת הנבל וקיים רפרטואר עשיר מאוד בכלי  נגינה מדהים זה. קשה לומר, כי הנבל, הינו כלי הנגינה הטוב ביותר, אבל מול כלי נגינה אחרים, הוא בעל הערכה רבה, היות ולא רואים או שומעים על כלי נגינה זה הרבה.


צלילים מהפנטים שירתקו כל אחד

 

לנבל, צלילים מהפנטים וקסומים ולכן, הזמנה של מוזיקת נבל לאירועים מהווה אטרקציה מיוחדת במינה. זוהי בהחלט, תוספת אלגנטית ומרשימה לכל מי  שמעוניין באירוע מיוחד ובלתי נשכח. אפשר לנגן שירים ישראליים ולועזיים באמצעות הנבל, כך שנגנית נבל, המופיעה באירועים משפחתיים, בהחלט יכולה לנגן רפרטואר עשיר. היום באירועים משפחתיים, בעלי האירוע מזמינים אטרקציות מיוחדות, אשר יגרמו לאירוע להיות מיוחד במינו, כזה שעוד ידברו עליו רבות, גם לאחר שהוא יסתיים. כדאי להפתיע את  האורחים באירוע בקבלת הפנים. היום ניתן למצוא בארץ, מעט נגני נבל מוכשרים ולכן יש למצוא נגנית נבל בעלת שם ומוניטין של שנים ולברר היטב היכן הופיעה ומה הוותק שלה והדבר הנכון ביותר לעשות ,הוא להגיע להופעה של הנגנית, כך שתוכלו להתרשם באופן הנכון ביותר.


חתונה באווירה של קדושה מיוחדת באמצעות נגנית נבל

 

אירועים משפחתיים כגון חתונות, ניתן להעניק להן נופך של קדושה, באמצעות צליליה הקסומים של מוזיקת נבל לאירועים. כלי נגינה זה, יהפוך ל אירוע למרגש במיוחד. יש להתאים את נגנית הנבל לקהל המוזמנים כגון כזה שמעריך ומבין מהי מוסיקה טובה ואיכותית. ללא ספק, אירוע שיש בו נבל, יהיה מיוחד ומשודרג בהרבה יותר מאשר אירועים משפחתיים בנאליים.  הישראלים, אינם מורגלים לצלילי הנבל ולכן הזמנה של נגנית נבל, תהווה עבורם משב רוח רענן וכלי נגינה עתיק ומיוחד,שחלק מהם לא התוודעו אליו לעולם קודם לכן.


בחירה נכונה של נגנית נבל לאירוע

 

קיימים כמה קריטריונים, לבחירה של נגנית המתמחה עם מוזיקת נבל לאירועים. ראשית, יש לבחון את הניסיון, סוגי האירועים אשר בהם היא הופיעה, היכולת של הנגנית להיות קשובה לבעלי האירוע, היכרות של הנגנית עם תחום האירועים השונים וכן, שמיעת רפרטואר של הנגנית. על מנת שתהיו בטוחים, בכישוריה של נגנית הנבל, יש למצוא נגנית מוכרת כמו זינה סוחובוק שהיא שם דבר בנגינה בנבל. זינה, הופיעה בארץ ובעולם בבתי האופרה הידועים כגון "לה סקאלה", ליוותה את הזמר האיטלקי הידוע אלכסנדרו ספינה, עם הזמרת הקוריאנית סו מיג'ו , הופיעה באופרה הישראלית,  ניגנה בקבלת פנים של נשיאים כגון נשיא ארה"ב ביל קלינטון, תזמורת סימפונט ברעננה ובתזמורת הסימפונית בירושלים.