מוזיקה לאירועים


מוזיקה לאירועים - לאירוע הרבה יותר מרשים

 

אם כבר סגרתם אולם לחתונה, בחרתם את המאכלים הטובים ביותר, לבטח תתחילו לחפש מוזיקה לאירועים. בחירה נכונה של להקה, הרכב או תקליטן, תרכיב עבורכם את הקצב, האווירה וההצלחה של האירוע שאותו אתם מתכננים מזה זמן רב. אם החלטתם שהתקליטן הוא כבר בנאלי עבורכם, תוכלו לשלב בין תקליטן ומוסיקה חיה, כגון נגנים שמנגנים על כלי נגינה מיוחדים כמו נבל וכינור, סקסופון, חליל וגיטרה ועוד. יש לבחור בסגנון מוסיקה, אשר יתאים לקהל המוזמנים, לגילאים השונים שלהם ועוד. תוכלו למצוא הרכבים שונים של להקות, אם בסגנון קלאסי, ים תיכוני, שירי שנות ה-60, לטיני ועוד.

הרכב מוסיקלי ליצירת אינטראקציה עם קהל המוזמנים באירוע

 

היום, רבים הם הזוגות שחוגגים חתונות או משפחה החוגגת אירועים משפחתיים שונים, מחליטים להזמין מוזיקה לאירועים הכוללת הרכב מוסיקלי LIVE, כמו זמרים או זמרות, כאשר מלווים אותם נגנים מקצועיים, או נגנית נבל או כינור, אשר תשרה אווירה מיוחדת ומרשימה באירוע שלכם. אם למשל הייתם באירוע והוקסמתם מאחד האומנים שהיה  נגן בעל כישרון שמיד משך את תשומת לבכם, כדאי כי תתעניינו לגביו או לגביה במידה ואתם מתכננים אירוע משפחתי או פרטי בקרוב.


הדבר החשוב ביותר הוא למצוא מוזיקה לאירועים, אם להקה או הרכב מוסיקלי יהיה מקצועי, כגון להקה או נגנית המנגנת בכלי מוסיקלי מיוחד, מה שיקנה הפתעה לקהל המוזמנים, עניין רב ואווירה ייחודית.  יש לשמוע את הנגן, או הנגנית ואם תהיו מעוניינים בלהקה, כאשר הם כבר מופיעים באירוע שתוזמנו להתרשם באופן נכון יותר. גם אם תקבלו המלצות ממכרים או חברים, כדאי תמיד לראות את הנגן או הלהקה בזמן אמת וכן, לברר עליו או עליה יותר פרטים כגון מתי ניגן? כמה שנים מנגן? מה השם והמוניטין שלו או שלה? איזה רפרטואר או או היא מגישים ועוד.


חוויית קהל המוזמנים, מקוריות והייחודיות של הסאונד

 

יש שמוסיפים לתקליטן שיכול לשנות את סגנון המוסיקה, כך שתהיה מתאימה לצעירים ולמבוגרים כאחד, גם נגנית כינור או נבל, כאשר היא תנעים את שהות האורחים בזמן הארוחה למשל, כך שיוכלו ליהנות ממוסיקה נעימה וערבה. גם בקבלת הפנים, ניתן יהיה להפתיע את הקהל בנגנית, או במוסיקה מדהימה וחיה בדרך לחופה. כדאי תמיד שלפני שתזמינו מוזיקה לאירועים, תבדקו כמה אופציות שתתאמנה לכם ורק אז לבחור מבין האופציות.


שם טוב של מוסיקאי או מוסיקאית, עשוי לגרום לכם לחוש בביטחון רב יותר. היום מקובל להזמין למשל , נגנית נבל, אשר תגרום להפתעה נעימה, כאשר המוסיקה הקסומה של הנבל, תרתק את המוזמנים באירוע שלכם. אחת מנגניות הנבל  המובילות היא זינה סוחובוק  שהופיעה עם טובי האמנים בעולם, כגון: אלכסנדרו סאפינה, עם הצ'לן הבינלאומי יו יו מא, זמר האופרה דימיטרי חורסטובסקי, הופיעה בבית האופרה האיטלקי "לה סקאלה", ניגנה באופרה הישראלית והופיעה בתזמורת בניצוחו של המנצח הנודע דניאל בירנבוים, זובין מהטה ועוד.

.