אימון עסקי- הכלים החיוניים למנהלים


אימון עסקי- הכלים החיוניים למנהלים

במקביל לתהליכי אימון אישי לחיים, קיימים תחומים ספציפיים. אנשים שונים חווים קשיים מסוימים בנקודות שונות בחייהם, אם בעולם הפרטי ואם בעסקי. ישנו אימון המיועד למנהלים, הנקרא אימון עסקי, אשר מיועד להתמודד עם בעיות או קשיים שלמולם ניצבים המנהלים או שניתנים בידי המנהלים כלים חיוניים להתמודדות מול בעיות עתידיות שמולם הם עשויים לעמוד. למשל, כאשר מדובר על בעיות עתידיות, אימון אישי ועסקי נועד לדמות בפני המנהל אירועים שעדיין הוא אינו חווה אותם. ברוב המקרים, הבעיות או הקשיים אינם זהים.

מספר רב של כלים חיוניים באימון למנהלים

 

לגבי מצבים עתידיים מאמנת אישית בתל אביב, תדמה אירועים שלא התרחשו או סיטואציות שונות שעשויות לקרות בעתיד יש לאמן את המנהלים לתרחישים הללו, כך שיהוו עבורו כלים חיוניים. באמצעות אימון למנהלים, מוצא עצמו כאשר הוא נמצא בקונפליקטים לא פשוטים  שהוא לגמרי לא לבד, כי אם נמצא עם מאמנת אישית מקצועית וותיקה שיוכל יהיה להתייעץ עימה בדיסקרטיות מלאה בכל שאלה או בעיה שהוא עשוי לעמוד מולה בנושא הניהול הנכון.

האימון, נועד למעשה למצות את הפוטנציאל המלא של המנהלים, הן בתחום האישי והן בתחום הארגוני. אימון לעסקים המיועד למנהלים, יוצר למעשה תקשורת בינאישית אפקטיבית ומסייע למנהלים למנף את הרווח, תוך בניית תהליכים ארגוניים שיתאימו לעסק או לחברה שאותה הם מנהלים. בזמן אימון אישי ועסקי אשר יעניק את הכלים הנכונים והיעילים  עבור ניהול עסק, כאשר המנהלים, מאבחנים את המצב העסקי כיום. כל מנהל, יבנה את החזון האסטרטגי שלו גם במצבים כמו מיתון ולאחרי תקופת המיתון. המטרה הנוספת בהקניית אימון למנהלים, הינה הגדלת היתרון של המנהלים, על פני מתחרים אחרים והגדלת הכנסותיהם.

כיצד להתמודד מול קשיים עם לקוחות ועם העובדים?

 

חלק מהכלים החשובים שהמאמנת האישית מבצעת בהם סימולציה, הינם הערכת עובד בעייתי, התמודדות מול לקוח. בדרך זו, מוצא המנהל את הכלים להתמודדות מול מצבים בעייתיים באמצעות
אימון עסקי במרכז.
הסימולציות נועדו, על מנת שהמנהלים יבצעו את כל הטעויות האפשריות, כך שע"י אימון לעסקים באמצעות מאמנת אישית אשר תתקן ותגרום למנהלים לגרום לעצמם, לסגל את השיטות שמתאימות להם, כאשר יוכלו לעבוד איתן הלכה למעשה.

למצוא את המאמנת האישית שתתאים לצרכיכם הספציפיים

 

ישנם מאמנים המתמחים בתחומים השונים כגון מאמנים אישיים, אשר עוסקים בתחום של אימון אישי לחיים לבעיות של אנשים מהמגזר הפרטי, כגון יועצים זוגיים, אימון לחיים, אימון אישי למנהלים וכן אימון המיועד לעסקים ולמנהלים בפרט.  דורית קיי, הינה בעלת ניסיון מקצועי רב והיא דוקטורנטית, בוגרת לימודי אימון במכללת קואצ'מי, ואוניברסיטת קליפורניה.

למדה גם ייעוץ כגון תקשורת בינאישית, לימודי NLP, במכללת NLP plus. דורית, היא אף בעלת תואר שני בניהול מאוניברסיטת Derby England וכן, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב.

הניסיון המקצועית  שמביאה דורית, כולל ניסיון בניהול צוותי עבודה גדולים, בתפקידה בתור יועצת ארגונית בארגונים שאותם הקימה וניהלה. במסגרת שנות עבודתה, היא הובילה בהצלחה שינויים בארגון וסייעה לאנשים להתפתח לתפקידים בכירים במערכת.


אימון אישי, תקשורת בינאישית, הכנה לראיונות עבודה, אימון עיסקי, אימון אישי לחיים, יועצת ארגונית, אימון למנהלים, אימון מנהלים, אימון אישי בתל אביב, אימון אישי ועיסקי, פיתוח אישי, אימון אישי ועסקי, אימון לקריירה, אימון אישי לנשים