מאמרים לקוחות


אימון אישי - על שום מה? רבים מסתייעים באימון אישי, על מנת להגיע לכיוון הנכון, תוך הצבת מטרות ויעדים שונים שאליהם הם מעוניינים להגיע. אימון אישי, ניתן מגיל נוער ועד לתחומים שונים בחיים הבוגרים. כאשר מדובר על אימון אישי , המטרה באימון זה הינה שיפור הדימוי העצמי והגעה למטרה מסוימת. תוך כדי התהליך, המתאמן רוכש דפוסי פעולה וכלים, אשר יקנו לו השגת יעדים והגשמת המטרות שאליהם הוא שואף

קרא עוד

השיטה שלנו פשוטה לעשות כמה שיותר ממה שצריך לעשות : גישה ישירה לתגי META בכל עמוד באתר (Title, Description, Keywords) הגדרות תגי META רוחביות לכל האתר, לשימוש Webmaster Tools ו-Google Analitics אפשרות עריכה של כותרת עליונה ותחתונה בכל עמוד בנפרד מחולל מפת אתר אוטומטי (SiteMap Generator) הגדרת PRIORITY לעמוד עבור מפת האתר של גוגל

קרא עוד

בעלי אתרים רבים תוהים מה הם יכולים לעשות כדי לשפר את מיקום האתר שלהם במנועי חיפוש בכלל ובגוגל בפרט. כדי לשפר את מיקום האתר יש צורך לטפל ביותר מ 200 פרמטרים המשפיעים על מיקום האתר. ניתן רק לשער מהי מידת ההשפעה של כל גורם על מיקום האתר מכיוון שנוסחאות החישוב של מנועי החיפוש הן סודיות ולא חשופות לציבור. כמו כן הנוסחאות משתנות ללא הרף כדי להתאים את רלוונטיות תוצאות החיפוש לעולם הדינמי של הרשת.

קרא עוד

אימון למנהלים על מנת לנהל נכון את החברה או התאגיד, על המנהלים לרכוש את הידע המקצועי הנכון, באמצעות אימון למנהלים. אימון זה, מסייע לאנשי מקצוע, יזמים ואלה המכהנים בתפקידים בכירים, לנהל את עצמם ביעילות בחיים המקצועיים והאישים. יש לחזק את התפקידים הניהוליים. לא כל אחד נולד להיות מנהל, אך אחד מהתחומים המרתקים והמאתגרים ביותר בכל ארגון, הינו תחום הניהול. היום, תחום הניהול, נלמד באוניברסיטאות ובמוסדות להשכלה גבוהה, אך קיים הבדל משמעותי, בין תיאוריה לפרקטיקה. מומלץ כי תשלבו אימון אישי ועסקי, מה שיקנה בידיכם כלים חיוניים.

קרא עוד

קריירה, היא אותו מקום שבו אדם מרגיש איזו שהיא משמעות או מימוש הפוטנציאל שלו באופן נכון. זו הסיבה שיש למצוא את המקום שאדם מרגיש שהוא יכול לבטא את כישוריו והם אכן זוכים להערכה.ישנם אנשים רבים לצערנו, אשר אינם אוהבים את מה שהם עושים ופוגמים באיכות חייהם ובדימוים העצמי. על מנת לשנות תפיסה או כוון בכלל, יש לעבור כאשר מדובר על אימון לקריירה .

קרא עוד

אימון עסקי- הכלים החיוניים למנהלים במקביל לתהליכי אימון אישי לחיים, קיימים תחומים ספציפיים. אנשים שונים חווים קשיים מסוימים בנקודות שונות בחייהם, אם בעולם הפרטי ואם בעסקי. ישנו אימון המיועד למנהלים, הנקרא אימון עסקי, אשר מיועד להתמודד עם בעיות או קשיים שלמולם ניצבים המנהלים או שניתנים בידי המנהלים כלים חיוניים להתמודדות מול בעיות עתידיות שמולם הם עשויים לעמוד. למשל, כאשר מדובר על בעיות עתידיות, אימון אישי ועסקי נועד לדמות בפני המנהל אירועים שעדיין הוא אינו חווה אותם. ברוב המקרים, הבעיות או הקשיים אינם זהים.

קרא עוד

אימון אשר מקנה תקשורת בינאישית, מכונה גם תקשורת קבוצתית והיא למעשה מתייחסת ליכולת של אנשים ליצור קשרים עם הסביבה. מדובר על כלי חיוני וחיובי אשר מהווה אמצעי בעל כוח רב השפעה, כאשר אנשים מעוניינים לממש את עצמם, מה שיאפשר צמיחה במישורים אישיים ושונים כגון, פיתוח קריירה, פיתוח של מערכות יחסים זוגיות, אימון אישי לחיים, או של כל מטרה אישית אחרת. כאשר ישנם קשיים או ליקויים בתקשורת הבינאישית,, קיים איזה שהוא חוסם אשר מונע מהסביבה לעכל או להבין את המאוויים, הצרכים או היכולות של אדם. במסגרת של אימון לתקשורת בינאישית, יוסרו המחסומים שמאפשרים תקשורת חיובית. אמצעים אלה, ניתנים ע"י תרגילים שמיישמים בעת הלימוד, כאשר באימון זה, המתאמנים יוכלו לפתח באופן הדרגתי את היכולות הנדרשות להם באופן ספציפי.

קרא עוד

אם כבר סגרתם אולם לחתונה, בחרתם את המאכלים הטובים ביותר, לבטח תתחילו לחפש מוזיקה לאירועים. בחירה נכונה של להקה, הרכב או תקליטן, תרכיב עבורכם את הקצב, האווירה וההצלחה של האירוע שאותו אתם מתכננים מזה זמן רב. אם החלטתם שהתקליטן הוא כבר בנאלי עבורכם, תוכלו לשלב בין תקליטן ומוסיקה חיה, כגון נגנים שמנגנים על כלי נגינה מיוחדים כמו נבל וכינור, סקסופון, חליל וגיטרה ועוד. יש לבחור בסגנון מוסיקה, אשר יתאים לקהל המוזמנים, לגילאים השונים שלהם ועוד. תוכלו למצוא הרכבים שונים של להקות, אם בסגנון קלאסי, ים תיכוני, שירי שנות ה-60, לטיני ועוד.

קרא עוד

ישנן דרכים שונות שמקנות לחתונה הרגשה אקסקלוסיבית ומיוחדת כגון: הזמנת להקה אשר תלווה את השמחה, מקבלת הפנים במוסיקת רקע נעימה וכן, מוסיקה או נגן שינעים לאורחים את זמנם כאשר הם נהנים מהשירות המעולה ועד לשעת הריקודים. מדובר על מהפך של ממש באווירה של האירוע שלכם כמו הערב החשוב ביותר בחייכם. על מנת לבחור מוסיקה לחתונה, יש להתחשב בגורמים כגון סדר הטקס, העדפת הזוג שנישא והעדפת בני המשפחה. התאמת המוסיקה המיועדת לאירוע כגון חתונה, הינה קריטית ליצירת האווירה הרצויה והמתאימה. מומלץ להבהיר מה הציפיות ולהגדיר במדויק את הצרכים של בעלי האירוע על מנת להימנע ממפח נפש ומוויכוחים ולהבטיח את הצלחתה של החתונה

קרא עוד

יש שמוסיפים לתקליטן שיכול לשנות את סגנון המוסיקה, כך שתהיה מתאימה לצעירים ולמבוגרים כאחד, גם נגנית כינור או נבל, כאשר היא תנעים את שהות האורחים בזמן הארוחה למשל, כך שיוכלו ליהנות ממוסיקה נעימה וערבה. גם בקבלת הפנים, ניתן יהיה להפתיע את הקהל בנגנית, או במוסיקה מדהימה וחיה בדרך לחופה. כדאי תמיד שלפני שתזמינו מוזיקה לאירועים, תבדקו כמה אופציות שתתאמנה לכם ורק אז לבחור מבין האופציות.

קרא עוד

בחירה נכונה של נגנית נבל לאירוע קיימים כמה קריטריונים, לבחירה של נגנית המתמחה עם מוזיקת נבל לאירועים. ראשית, יש לבחון את הניסיון, סוגי האירועים אשר בהם היא הופיעה, היכולת של הנגנית להיות קשובה לבעלי האירוע, היכרות של הנגנית עם תחום האירועים השונים וכן, שמיעת רפרטואר של הנגנית. על מנת שתהיו בטוחים, בכישוריה של נגנית הנבל, יש למצוא נגנית מוכרת כמו זינה סוחובוק שהיא שם דבר בנגינה בנבל. זינה, הופיעה בארץ ובעולם בבתי האופרה הידועים כגון "לה סקאלה", ליוותה את הזמר האיטלקי הידוע אלכסנדרו ספינה, עם הזמרת הקוריאנית סו מיג'ו , הופיעה באופרה הישראלית, ניגנה בקבלת פנים של נשיאים כגון נשיא ארה"ב ביל קלינטון, תזמורת סימפונט ברעננה ובתזמורת הסימפונית בירושלים.

קרא עוד

משרד תיווך buy-it בעמק מומחה בתחום הנדל"ן - פרטי,עסקי ומסחרי, אנו חולשים על טבעון רמת ישי וישובי עמק יזרעאל . למשרדינו ותק של שנים ואנו מספקים שירות מלא לכל לקוחותינו ויעוץ צמוד ורב תחומי ומקיף עד הקניה או המכירה.המוטו שלנו הוא קודם כל יושר אמינות ומקצועיות. אנו רוצים ליצור ולבצע פעילות בתחום השיווק ,התיווך והיזמות הנדל"ן בישראל, תוך קביעת סטנדרטים חדשים של מקצוענות, שרות ויחס אישי ללקוח. באמצעות סטנדרטים אלו, אנו מקווים לקחת חלק בשיפור פני ענף התיווך בישראל, תדמיתו ואחוז הצרכנים המשתמשים בו.

קרא עוד