האני מאמין שלנו  image
אנו, מעצבי האתר, דואגים גם לאיחסון האתר בשרתים רבי עוצמה הקרובים למיקום הלקוח, דואגים לבחירת שם דומיין נגיש אשר יביא לקוחות חדשים לאתר, אנו גם פותרים בעיות לכל לקוח מהפניית dns אם יש צורך, קניית וחידוש דומיין, קנייה מחודשת של דומיין שנפל, עידכון הדומיין בדאטה בייס העולמי, שינוי בעלות ועוד. אנו גם עוזרים ללקוח להוסיף תיבות דואר עם שם הדומיין, ולסכרן אותו עם אאוטלוק.

אנו מאמינים – שאתר שהלקוח מעורב בשינוי התכנים בו, בהוספת תמונות ועידכונו הוא לקוח מעורב והאתר נישאר אקטואלי וזה עוזר גם בקידום האתר לכן אנו בונים את האתרים שלנו בתוכנת ניהול ידידותית למשתמש, אשר ע"י הדרכה צמודה של עירית, יוכל לתפעל את האתר בעצמו ויעדכנו ללא הגבלה או תלות במעצב ומנהל האתר.

אנו עושים הדרכה עיקבית על תוכנת הניהול – אצלנו אין את המושג לא, כל בעייה שהלקוח לא הצליח לפתור אחרי למידה, אנו נתקן ונעזור ללקוח בצעדיו הראשונים בתחום עידכון האתר. לפירוט נוסף על תוכנת הניהול
המטרה שלנו היא להביא ללקוח את מקסימום היעילות והתוצאות ע"י עיצוב,
קידום ואיחסון נכון של האתר.

הרבה מלקוחות החברה משתמשים בעיצוב של האתר למטרות נוספות והופכים את עיצוב האתר לברנדינג החדש של החברה כולה. עד היום נהנו משירותינו מאות לקוחות בארץ ובחו"ל וזאת משום הייחוד, העוצמה העיצובית והרמה הטכנית הגבוהה הבאים לידי ביטוי באתר.  התוצאה מתבטאת, כמובן, בעשרות לקוחות חדשים המצטרפים לחברה מידי יום.
למכתבי המלצות מלקוחותינו