אודות עירית בלומנטל בעלת החברה


חברה לעיצוב וקידום אתרים

עירית בלומנטל בעלת חברת ibdesign נולדה בקרית טבעון בשנת 1967. לאחר סיום השירות הצבאי התקבלה ללימודי עיצוב סביבה בבצלאל.

בשנת 1990 לאחר שנתיים במחלקה לעיצוב סביבה בבצלאל קיבלה מילגת הצטיינות ללמוד ב Parsons School of Design New York - ועשתה הסבה לתחום האומנות והעיצוב הגרפי, בין מוריה ראוי לציין את המעצב הנודע מילטון גלזר ועוד מורים מהשורה הראשונה של תחום העיצוב העולמי, לאחר כשנה חזרה לארץ ועבדה בסטודיו של גד אולמן.


לאחר 3 שנים בשנת 1994. החליטה לארוז ולעבור לניו יורק, שם היא הפכה להיות פרילאנסרית מבוקשת בתחום העיצוב הגרפי, חלק מהחברות הגדולות בהן עבדה כוללות את בנק סיטיבנק, חברת מייבליין ניו יורק, אולפני וולט דיסני, חברת התרופות פייזר, חברת מוצרי הצריכה הגדולה בעולם וולמארט, האומות המאוחדות, חברות ברוקרים מהגדולות בארה"ב ועוד עשרות חברות במנהטן. (לרשימה המלאה) במקביל למדה והתקדמה ע"י לקיחת קורסים אצל המורים הטובים בעולם בשיווק אמנות ועיצוב גרפי במיסגרת לימודי חוץ ב
SVA Shool of Visual Arts New York ובברוך קולג' ניו יורק

בשנת 1996 הקימה חברה אמריקאית בשם ibdesign שהתמחתה בעיצוב גרפי, וכבר אז החלה את המסע בנושא עיצוב אתרים שהתחיל להתפתח בניו יורק הרבה לפני שהתחום התפתח בארץ, לאחר לקיחת מיספר קורסים החלה לעבוד בתור קבלנית משנה בחברת Grey-Inteactive ובעוד עשרות חברות אינטרנט בניו יורק , שהתחלו לצמוח בתקופת טרום הבועה האינטרנית 1998-2000 במקביל עיצבה אתרים לעשרות חברות בניו יורק ובכל ארה"ב כולל עיצוב אתר פסטיבל הסרטים של פילדלפייה, עיצוב אתר למועמד לסנאט, ועוד עיצוב עשרות אתרים לחברות שירותים, לאמנים ולגלריות. לרשימת האתרים

בשנת 2001 חזרה עירית לארץ וחיה על הקו במשך 4 שנים כשבאותה תקופה נשלחה ע"י חברה בארץ להקים אתר בסטודיו של נוויל ברודי בלונדון, ובמקביל עיצבה עשרות אתרים לחברות הייטק וחברות שירותים מהארץ והעולם.

ב-7 השנים האחרונות הסטודיו של עירית בלומנטל גדל והיא עובדת בשיתופי פעולה עם תכנתים, חברות מפיצים, ואיחסון, ומתמחה בכל השלבים של הקמת אתר הכוללים, איפיון גרפי, הקמת האתר בתוכנת ניהול, איחסון האתר, שירות ניהול דומיין, שירות עידכונים, וכמובן התמחות בקידום אורגני וממומן של אתרים, לאור ההצלחה אנו מקדמים אתרים גם שלא עוצבו על ידינו, לחברה יש כרגע מעל 50 לקוחות קבועים ועיצבנו משנת 1996 יותר מ 750 אתרים.

בנוסף ל-11 השנים בהן עבדה עירית בניו יורק היא עסקה כל העת באמנות והציגה בתערוכות קבוצתיות בניו יורק בארה"ב. כרגע אין היא עוסקת באמנות אלא רק בנושא עיצוב איחסון וניהול אתרים.

בחברת ibdesign עובדים צוות של 3 אנשים ובמקביל החברה היא גם מפיצה של שירותי תוכנה וניהול תוכן של חברת Soptions ועובדת בשיתופי פעולה עם עשרות חברות בנושא חילופי קישורים, מאמרים, קידום אורגני וקידום ממומן.

חלק מהאתרים תחת ניהולה הבלעדי של עירית בלומנטל
( כול האתרים עוצבו ע"י עירית בלומנטל, כולל עיצוב , בנייה, איחסון, ניהול אתרים וקידום אורגני )

אודות עירית בלומנטל בעלת החברה